R

Reference


Co o mně říkají mí klienti si můžete přečíst zde:


Vážení,

rád bych poděkoval Vaší společnosti za profesionální služby při zprostředkování koupě nemovitosti. Jmenovitě bych chtěl vyzdvihnout výkon paní Martiny Škotové. Přesná, precizní, časově flexibilní, plnící stoprocentně vše dojednané. Navíc paní Škotová velmi aktivně a samostatně komunikovala s mým externím finančním poradcem, advokátem i bankou, tedy byla ochotna udělat mnohé nad rámec jejích přímých pracovních povinností. Je milé se setkat v rodném městě se skutečnými profesionály v oblasti realit. Ještě jednou děkuji za pomoc i dobrou zkušenost.

Vít Rakušan

starosta města Kolína 


Chtěli bychom Vám tímto velmi poděkovat za Vaši nevyčerpatelnou energii při prodeji našeho bytu.
Díky Vašim schopnostem a pracovnímu úsilí a také stylu prodeje pomocí home-stagingu vše proběhlo
s neuvěřitelnou rychlostí. Ještě jednou děkujeme za Vaši profesionální práci, která nám urychlila start do nového.
S přáním příjemného dne
Denisa Duksová Pýchová

Dobrý den paní Škotová ,

protože jsem byl velmi spokojen s Vaším aktivním přístupem a hlavně s tím co děláte jen Vy , tj. homestaging , tedy to jak upravíte interiér bytu a nafotíte ho , tak bych Vám chtěl touto cestou ještě jednou poděkovat!!

Také po mé špatné zkušenosti s jinou RK jsem očarován Vaší schopností komunikovat , mít vždy příjemné vystupování a tím že jsem se nemusel opravdu o nic starat , vyřizovat a zařizovat.

Jsem opravdu rád , že jsem měl to štěstí Vás potkat a doufám , že budu mít ještě někdy možnost využít Vašich skvělých služeb a nebo je někomu doporučit.

Tedy ještě jednou děkuji a přeji hodně nejen pracovních úspěchů!!

Děkuji Rydval

Vážený pane řediteli,

dovolte mi, aby poděkoval Vaší realitní kanceláři za odvedenou práci.

Moje poděkování patří především paní Martině Škotové, která mi zajišťovala prodej nemovitostí v Opočnici. Byl jsem podrobně seznámen s celým postupem prodeje nemovitostí, průběžně informován a veškeré starosti s prodejem včetně daní, převzala Vaše kancelář. Několikrát jsem byl upozorněn na důsledky, když jsem vycházel vstříc novému majiteli. Všechno dobře dopadlo i zásluhou paní Škotové.

Absolutní profesionalita, vystupování a vstřícnost při jednáních, ale také rychlost s jakou byla celá "akce" ukončena mě velmi překvapil a moc potěšil.

Často jsem slýchal, že s "realitkama" to není nejlepší řešení. Dlouho to trvá, nevracejí peníze atd. V mém případě bylo všechno rychleji, než jsem čekal!

Abych byl upřímný, vybral jsem si pane řediteli Vaši realitku, protože se známe. Musím konstatovat, že jsem byl ve všech směrech velmi mile překvapen a každému Vás upřímně doporučím !

Děkuji a přeji hezký den.

Josef Vavrouch

Prodej chaty ve Vlastějovicích

a byt v Kolíně

Prodávali jsme chatu mojí maminky a byt po manželčině mamince. Paní Škotová se úkolu ujala velmi profesionálně včetně toho, že dokázala navrhnout cenu, za kterou se obě nemovitosti prakticky do dvou měsíců prodaly.

Podotýkám, že naše představy o prodejní ceně těchto nemovitostí byly výrazně nižší, než ty co navrhla ona.

S jejími službami jsme byli maximálně spokojeni, jednala profesionálně, věcně a s prodejem jsme prakticky neměli žádné starosti. V podstatě jsme jen podepsali smlouvy (které předem vyladila s naším právníkem), umožnili jí přístup do nemovitostí a to bylo vše.

V internetových nabídkách jsme až nemohli uvěřit, jak perfektně v jejím podání obě nemovitosti vypadaly. Její přístup je velmi aktivní, při prodeji chaty dokonce dokázala prakticky obratem prodat i několik sousedních nevyužívaných chat.

Všem ostatním zájemcům jí můžeme jen doporučit a ze srdce jí do budoucna přejeme hodně úspěchů.

manželé Dobešovi

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        C